Promotions
Mūsu

akcijas

TRĀPI GROZĀ UN IEGŪSTI BONUSUS
NBA SEZONAS SĀKUMA NAUDAS ATMAKSAS AKCIJA

DRIBLĒ PRETĪ €10 NAUDAS ATMAKSAI

Driblē pretī mūsu īpašajai NBA naudas atmaksas akcijai!

LV BET piedāvā saviem spēlētājiem iespēju izbaudīt €10 naudas atmaksu ilgi gaidītajā basketbola notikumā - jaunajā NBA sezonā.

Lai piedalītos šajā akcijā, vienkārši veic naudas iemaksu vismaz €20 apmērā un veic likmi uz kvalificējošo tirgu - NBA spēlēm.

Ja Tava likme zaudēs, mēs parūpēsimies par naudas atmaksu €10 vērtībā!

Šī akcija ir spēkā no 19.10.2021. plkst. 00:00 līdz 31.10.2021. plkst. 23:59.


 1. Veic iemaksu vismaz €20 vērtībā sporta derību produktā.

 2. Veic likmi €20 vērtībā vai vairāk uz jebkuru NBA notikumu ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00.

 3. Ja Tava likme zaudēs, Tu saņemsi naudas atmaksu €10 vērtībā.

NBA SEASON START CASHBACK

Noteikumi

 1. Šī akcija ir atvērta visiem reģistrētajiem LVBET.LV spēlētājiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu vai ir vecāki (vai ir sasnieguši minimālo likumīgo vecumu atkarībā no dzīvesvietas), un var legāli veikt derības uz reālu naudu LVBET.LV mājaslapā un kuri pirms šī piedāvājuma izmantošanas ir veikuši vismaz vienu iemaksu sporta totalizatora produktā.

 2. Šī akcija ir pieejama tikai spēlētājiem, kuriem ir iespējams redzēt akcijas baneri vai kuri akcijas paziņojumu ir saņēmuši caur SMS, e-pastu vai mājaslapas pastkastītē.

 3. Šī akcija ir derīga no plkst. 00:00 19.10.2021, līdz 23:59 31.10.2021.

 4. Katrs spēlētājs šo piedāvājumu var izmantot vienreiz akcijas perioda laikā.

 5. Lai kvalificētos piedāvājumam, spēlētājam jāveic akcijai kvalificējoša likme, kas ir iemaksa vismaz €20 apmērā sporta likmju sadaļā.

 6. Kvalificējošajai likmei jābūt vienkāršai vai kombinētai likmei ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00 apmērā.

 7. Minimālā kvalifikācijas likme ir €20.

 8. Kvalificējošajai likmei jābūt aprēķinātai pirms kvalificētiem spēlētājiem tiek atgriezta naudas atmaksa.

 9. Maksimālā naudas atmaksa ir €10.

 10. Naudas balvas klientiem tiks izmaksātas otraja tuvākajā darba dienā līdz plkst. 17:00 pēc tam, kad kvalificētā likme tiks aprēķināta.

 11. Naudas balvas izsniegšana var aizkavēties līdz 48 stundām retos gadījumos, kad tas notiek tehnisku iemeslu dēļ.

 12. Gadījumā, ja LV BET atklāj spēlētāju ar vairākiem profiliem, visi iegūtie laimesti kļūst nederīgi un vairs nav spēkā.

 13. Neregulāra spēlēšana var ietekmēt iespēju atbilst prasībām. LV BET piedāvā personalizētu mājaslapas pieredzi, un, lai apskatītu vai pieprasītu pieejamās akcijas, spēlētājam ir jābūt autorizētam.

 14. Šeit minētie Noteikumi un nosacījumi attiecas tikai uz šo akciju. Piedaloties šajā akcijā, spēlētājs piekrīt sekot minētajiem Noteikumiem un nosacījumiem.

VISPĀRĪGI

 1. LV BET godprātīgi piedāvā akcijas piedāvājumus spēlētājiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus tikai izklaides nolūkos. Klients atbalsta neizmantot ļaunprātīgi konta atvēršanas iespējas, lai gūtu labumu no bonusiem, ko LV BET piedāvā. LV BET ir nulles tolerances politika pret bonusu ļaunprātīgu izmantošanu un/vai citām aizdomīgām darbībām, un LV BET patur tiesības bloķēt un noņemt bonusus, kā arī visus ar bonusu saistītos laimestus no kontiem, kuri tiek turēti aizdomās par iesaistīšanos šādās darbībās vai uzvedībā. (Šādiem kontiem tiks ierobežota vai pilnībā liegta piekļuve uz akciju saitēm). Ņemiet vērā, ka šādos gadījumos LV BET nav pienākuma atmaksāt uz konta esošos aktīvos līdzekļus, izņemot sākotnēji iemaksātās naudas summas.
 2. “Akcijas ļaunprātīga izmantošana” ir definēta kā, bet neierobežojas ar jebkuru no tālāk minētajiem darbības veidiem:
  • VPN, starpniekservera vai citu paņēmienu un pakalpojumu izmantošana ar nolūku apzināti aizsegt, slēpt vai mainīt IP adreses, lai krāpnieciski izmantotu akcijas piedāvājumus;
  • Neatkarīgi no tā, vai tas mums ir zināms vai nezināms, izmantojot jebkuras programmatūras vai sistēmas kļūdas, nepilnības, defektus, trūkumus vai kļūmes tai skaitā, bet ne tikai, attiecībā uz jebkuru sniegto spēli;
  • Vairāku kontu izveidošana, lai pieprasītu bonusus vai jebkuru citu akcijas piedāvājumu vairāk nekā vienu reizi;
  • Darbojoties sindikātā ar citiem spēlētājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu bonusus, apzināti krāptos, vai izrādot cita veida ekspluatējošu rīcību;
  • Pretrunīgu likmju veikšana, ko klients vai klientu grupa ir veikusi vienā un tajā pašā spēļu/ derību tirgū, ar galējo mērķi gūt peļņu neatkarīgi no likmju galējajiem rezultātiem vai jebkura cita veida ļaunprātīgas rīcības;
  • Vienlīdzīgu, nulles vai mazas starpības likmju veikšana;
  • Pārejot no lielām likmēm, kas tiek veiktas uz lielu dispersiju iznākumu, lai pēc lielas uzvaras, pārietu uz normālu dispersijas iznākumu ar mazākām likmēm ar nolūku, lai ātrāk izpildītu derību prasības;
 3. Uz akcijas piedāvājumiem var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, ierīce vai koplietojamā datora vide (lūdzu, ņemiet vērā, ka ja tiek izmantots koplietojamo datoru, piemēram, darba vietā, publiskajā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, tikai vienu reizi lietojot datoru un/ vai IP adresi, būs iespēja saņemt bonusu, balvu, naudas atmaksu utt.) Laimesti tiks izmaksāti tikai tādā gadījumā, ja LV BET nolemj, ka viens vai vairāki bonusi tika pieprasīti patiesas kļūdas vai savienojamības problēmas rezultātā, kas šķiet nejaušs un netiek uzskatīts par krāpniecisku.
 4. Ja šobrīd esi sevi izslēdzis no azartspēlēm vai pieteicies pašatteikušos personu reģistrā LV BET akcijas perioda laikā, Tev nebūs tiesības pretendēt uz jebkādiem bonusiem, balvām vai akcijām šī pārtraukuma laikā.
 5. LV BET patur tiesības izmanīt Noteikumus un/vai pārtraukt vai atsaukt akciju neparedzētu apstākļu dēļ (piem. nepārvaramas varas dēļ, problēmas ar savienojumu, likuma izmaiņas). LV BET centīsies pēc iespējas laicīgāk brīdināt spēlētājus par šādiem notikumiem. Ja kāds papildinājums Tev šķiet nepieņemams, Tev vajadzētu pārtraukt vietnes izmantošanu, pārtraukt piedalīšanos akcijā un / vai slēgt savu kontu. Lietošanas turpināšana pēc datuma, kurā stājas spēkā noteikumu izmaiņas, tiks uzskatīta par atjaunināto noteikumu pieņemšanu.
 6. Visas akcijas un bonusi ir ierobežota laika piedāvājumi, un noteikumi & nosacījumi, kas saistīti ar jebkuru bonusu atlīdzību, var tikt mainīti.
 7. Pēc noklusējuma, laiks, kas pieminēts LV BET piedāvājumos ir iestatīts kā Austrumeiropas vasaras laiks (GMT+3).
 8. LV BET patur tiesības veikt grozījumus jebkuram akcijas piedāvājumam jebkurā laikā, lai labotu acīmredzamas kļūdas, kļūdainas drukas, tipogrāfiskas un vizuālas kļūdas vai, lai uzlabotu piedāvājuma aprakstu.
 9. LV BET vadība patur tiesības izņemt vai mainīt jebkuru akcijas piedāvājumu, noraidīt vai ierobežot bonusus un piedāvājumus jebkuram klientam apstākļos, kas ietver, bet neaprobežojas ar problemātiskām azartspēlēm, akciju un bonusu ļaunprātīgu izmantošanu, un jebkuru citu tehniskas nepilnības izmantošanu.
 10. LV BET patur tiesības diskvalificēt jebkuru spēlētāju no šīs akcijas, ja ir atrasti pierādījumi par tās ļaunprātīgu izmantošanu vai krāpšanu. Ja uzskati LV BET lēmumu par neapmierinošu, vari meklēt alternatīvu strīdus šķīrējtiesu, kuras lēmums tiks uzskatīts par galīgu.
 11. Vispārējie noteikumi tiek piemēroti.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.